Udostępnij na facebook.com Udostępnij na nk.pl Umieść w opisie gg Udostępnij na twitter.com

Aktualności

 

Zobacz także...
 • Ostatni dzień w szkole przez wakacjami…

  Ostatni dzień w szkole przez wakacjami upłynął nam na pożegnaniach, gratulacjach, podziękowaniach i życzeniach.

  Podczas uroczystego zakończenie roku szkolnego 2016/2017 odbyło się pożegnanie absolwentów Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr 4. Uczniom z najlepszymi wynikami w nauce, laureatom olimpiad i konkursów zostały wręczone nagrody i dyplomy. Po emocjach nagród i podziękowań miały miejsce artystyczne prezentacje.

  więcej »
 • Konkurs dla absolwentów - do wygrania indeks!

  Zachęcamy wszystkich tegorocznych maturzystów do udziału w konkursie  edukacyjnym ,,Moja kariera”. Nagrodą główną w konkursie są 2 indeksy na studia stacjonarne I stopnia pt. „Doradztwo kariery i doradztwo personalne”, na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim.

  Szczegóły konkursu

  więcej »
 • Konkursy z języka hiszpańskiego

  Mamy laureatów w konkursach językowych!

  więcej »
 • Sukces we Wrocławiu

  W dniach 7-8 czerwca 2017 r. we Wrocławiu odbył się  finał IV edycji Olimpiady Solidarności. Drużyna reprezentująca województwo lubelskie, w skład której wchodziła  Barbara Firlej z klasy 3 at zajęła 7 miejsce. Tym samym uczennica zdobyła tytuł finalisty. Gratulujemy!

  więcej »
 • Kryminał na wakacje

  W związku z akcją wypożyczania książek na wakacje biblioteka szkolna będzie czynna po zakończeniu roku szkolnego od poniedziałku 26.06. do piątku 30.06. w godz.10.00-12.00

  więcej »
 • Kibicujesz? Zostań wolontariuszem!

  Drodzy Uczniowie!

  Centrum Wolontariatu Sportowego Miasta Lublin poszukuje osób, które pasjonują się sportem, chętnie uczestniczą imprezach sportowych i chciałyby przeżyć niezapomnianą przygodę, biorąc udział w ich organizacji.
  więcej »
Strony: 1 2 3 4 ... 15 16 17