Udostępnij na facebook.com Udostępnij na nk.pl Umieść w opisie gg Udostępnij na twitter.com

Aktualności

 

Zobacz także...
 • Złote Technikum!!!

  Technikum Gastronomiczno – Hotelarskie w Rankingu Perspektyw zdobyło tytuł Złotej Szkoły 2018!

  Nasze technikum jest 12 szkołą w kraju i drugą w województwie. Jesteśmy także w gronie stu najlepszych szkół olimpijskich w Polsce (licea i technika).

  Ranking 2018:http://www.perspektywy.pl

  więcej »
 • Dzień Patrona w stulecie Niepodległej

  Dnia 16 października 2018 roku po raz trzynasty społeczność szkolna uczciła Dzień Patrona. Spotkaliśmy się w podniosłej atmosferze, ponieważ za miesiąc obchodzimy stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości.

   

  więcej »
 • Bądź architektem swojego szczęścia

  To hasło Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery, w ramach którego  w naszej szkole został zorganizowany Dzień Kariery. Młodzież stająca  przed wyborem dalszej drogi eduacyjno – zawodowej miała możliwość spotkania się z przedstawicielami instytucji rynku pracy, poradni, uczelni wyższych, szkół policealnych oraz wolontariuszy.

  więcej »
 • Hiszpania – dzień trzeci

  W kolejnym dniu stażu uczniowie z klasy III dt kontynuowali pracę w firmach stażowych. Uczniowie z klasy IIIct poznawali atrakcje turystyczne Granady i przygotowywali się do oprowadzenia całej grupy po mieście w dniu jutrzejszym. Po południu  młodzież uczestniczyła w kolejnej lekcji języka hiszpańskiego. 

  więcej »
 • Staż zawodowy trwa…

  Uczniowie przebywający w Hiszpanii pracują już na swoich stanowiskach. Mimo wielu obaw dotyczących wyzwania komunikacji w języku obcym i spotkania nowych ludzi z zaciekawieniem przystąpili do pracy. 

  więcej »
 • Wyniki szkolnego etapu konkursu "Warto być Polakiem"

  Dnia 12 października 2018 roku w Zespole Szkół nr 5 im. Jana Pawła II w Lublinie odbyły się eliminacje szkolne konkursu historycznego "Warto być Polakiem" zorganizowanego przez Lubelskiego Kuratora Oświaty Panią Teresę Misiuk oraz spółkę Polska Press sp. z.o.o. wydawcę Kuriera Lubelskiego.

  więcej »
Strony: 1 2 3 4 ... 24 25 26