Do wakacji

Konkurs wiedzy o prawie dla gimnazjalistów

Zobacz także...
  • Konkurs Wiedzy o Prawie dla gimnazjalistów FINAŁ

23 lutego 2017 r. odbył się w naszej szkole II i III (finał) etap Konkursu Wiedzy o Prawie dla gimnazjalistów pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Lublin Pana Krzysztofa Żuka i Lubelskiego Kuratora Oświaty Pani Teresy Misiuk. Do konkursu zgłosiło się 20 szkół gimnazjalnych z Lublina i województwa lubelskiego. Z Lublina gościliśmy Gimnazja nr 5, 6, 7, 19, 24, 25, 26; spoza Lublina zawitali do nas gimnazjaliści z: Bełżyc, Biskupic, Kraśnika, Krasienina, Nałęczowa, Niedrzwicy Dużej, Parczewa, Pliszczyna, Przybysławic, Radawczyka Drugiego, Trawnik oraz uczniowie z Gimnazjum nr 1 i 3 ze Świdnika.

• Zaproszenie na finał III edycji konkursu

Zapraszamy wszystkie zarejestrowane zespoły na II i III (finał) etap Konkursu, który odbędzie się 23 lutego 2017 r. w siedzibie XXIV Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół nr 5 im. Jana Pawła II w Lublinie (ul. Elsnera 5).

Program:

• 8.30-8.50 – zgłaszanie się zespołów celem rejestracji uczestników
    • 9.00 - spotkanie na auli szkoły z uczestnikami, informacje ogólne o II i III etapie.
    • 9.15-10.30 - II etap Konkursu
    • 10.30-11.00 - przerwa
    • 11.00 - ogłoszenie wyników na auli, Finał Konkursu
    • 11.45 - uroczysta inauguracja Akademii Prawa, wręczenie nagród, poczęstunek w szkolnej restauracji.

• Regulamin Konkursu Wiedzy o Prawie dla Gimnazjalistów 2016/2017

• Finał II Konkursu Wiedzy o Prawie

Uczniowie gimnazjum, którzy interesują się prawem w dniu 11.02.2016 walczyli o tytuł zwycięzcy  II edycji Konkursu Wiedzy o Prawie.  Do rywalizacji w II etapie konkursu zgłosiło się 12 zespołów.

• Finał Konkursu 11 luty 2016 r. - Program

Finał  Konkursu (II i III etap) odbędzie się 11 lutego 2016 r. w siedzibie XXIV Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół nr 5 im. Jana Pawła II w Lublinie.

• Terminarz 2016

II i III (finał) etap Konkursu odbędzie się 26 lutego 2015 r. w siedzibie XXIV Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół nr 5 im. Jana Pawła II w Lublinie

Strony: 1 2