Do wakacji

Osiągnięcia i wyróżnienia

2016_srebrna_tarcza[1].png W 2016 roku Technikum Gastronomiczno-Hotelarskie otrzymało w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych 2016 tytuł Srebrnej Szkoły
2017_brazowa_tarcza.png W 2017 roku Technikum Gastronomiczno-Hotelarskie otrzymało w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych 2017 tytuł Brązowej Szkoły

Zobacz także...
  • Osiągnięcia z poprzednich lat

Zapraszamy do zapoznania się z osiągnięciami naszych uczniów w poszczególnych latach nauki.

• Brawo nasi olimpijczycy!

W dniach 16-17 marca w Poznaniu odbył się finał XIX Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Żywności. Organizatorem Olimpiady jest Wydział Nauk o Żywności i Żywieniu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu oraz Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego.

Jak zwykle nasi uczniowie spisali się na medal! IV miejsce zajął Tomek Bednarczyk z kl. 3 at, VI miejsce zajęła Magda Skomorowska z kl. 2 at, Magda Rybińska z kl. 4 at zdobyła tytuł finalisty.

Gratulujemy!

• Sukces w Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim

Komisja eliminacji Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego im. Józefa Czechowicza w składzie:  Joanna Szczepkowska (przewodnicząca) – aktorka, pisarka, felietonistka i pedagog, Barbara Michałowska - Rozhin – aktorka, logopeda, mistrz kultury żywego słowa,  Mateusz Nowak – aktor- monodramista, recytator, instruktor kultury żywego słowa,  Tadeusz Krukowski – muzyk MDK „Pod Akacją” - przyznała wyróżnienie uczennicy XXIV Liceum Ogólnokształcącego z kl. 3 al. - Monice Chrapowickiej (nauczyciel: pani Danuta Karoń).

• Sukces w Olimpiadzie Solidarności

Barbara Firlej z kl. 3at zajęła III miejsce w IV edycji Olimpiady Solidarności, tym samym awansowała do ogólnopolskiego finału.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

• Sukces w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym"Ilustracje do poezji Józefa Czechowicza"

Uczniowie naszej szkoły zdobyli wyróżnienia także w Konkursie Plastycznym "Ilustracje do poezji Józefa Czechowicza"

• Sukces w eliminacjach wojewódzkich Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

Monika Chrapowicka z kl. 3 al (nauczyciel: p. Danuta Karoń) została laureatką XXXV Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Józefa Czechowicza i wierszy poetów Lublina i zakwalifikowała się do eliminacji ogólnopolskich tegoż konkursu.

GRATULACJE!

Strony: 1 2 3 4 ... 10 11 12