Do wakacji

Udostępnij na facebook.com Udostępnij na nk.pl Umieść w opisie gg Udostępnij na twitter.com

Urodziny Patrona Szkoły Jana Pawła II - Święto Szkolnego Sportu

 

Zgodnie z tradycją naszej szkoły, w dniu urodzin  Jana Pawła II Patrona Szkoły

 społeczność szkolna celebrowała Dzień Sportu.

O godzinie 10.00 wszyscy zebrali się na sali sportowej,

by nagrodzić najlepszych sportowców, godnie reprezentujących naszą szkołę.

Zostały wręczone dyplomy za udział w zawodach.

Naszą uroczystość uświetnili swoją obecnością znakomici sportowcy:

 

Zawodniczki ekstraligowej drużyny piłki nożnej Górnika Łęczna:

 

Emilia Zdunek

Ewelina Kamczyk

Weronika Zawistowska

Agnieszka Jędrzejewicz

Patrycja Rogalska

Natasza Górnicka

Dżesika Jaszek

Alicja Dyguś

Zawodnicy III-ligowej drużyny piłki nożnej Motoru Lublin:

 

Kamil Oziemczuk

Kamil Stachyra

Paweł Socha

oraz absolwenci naszej szkoły: Marcin Michota i Michał Kowalczyk

 

Zawodnicy III-ligowej drużyny piłki nożnej Avii Świdnik:

 

Michał Maciejewski

Łukasz Mazurek

Piotr Piekarski

Ivan Dykyy

 

Uczniowie nagrodzeni za reprezentowanie naszej szkoły w poszczególnych dyscyplinach

 

 

Reprezentacja szkoły w piłce ręcznej

 

Paulina Nikodemska

Karolina Głąb

Izabela Tomasiak
Wiktoria Zając
Patrycja Postój
Katarzyna Zagórska

Oskar Iwanicki
Mateusz Tylec
Karol Romanek
Damian Stachyra
Konrad Poniatowski
Damian Gradziuk
Dawid Gęca

 

Reprezentacja szkoły w piłce siatkowej

 

Katarzyna Bartoś
Beata Lesiuk
Aleksandra Rozwałka
Ewa Małyska
Natalia Zychowicz

 

 

Reprezentacja szkoły w piłce nożnej

 

 

Justyna Kasperek
Łucja Karpińska
Iga Karpińska
Weronika Dymowska
Izabela Tomasiak
Kasandra Parczewska
Daria Szewczyk
Karolina Michalak

Maksymilian Cichocki
Krzystof Rybak
Oskar Kasperek
Krystian Żelisko 

 

Reprezentacja szkoły w tenisie stołowym

 

 

Aleksandra Kamińska

Aleksandra Cholewa
Natalia Cholewa

 

Reprezentacja szkoły w lekkoatletyce

 

Natalia Stasiak
Wiktoria Zając
Natalia Zychowicz
Katarzyna Zagórska
Patrycja Januszko
Agnieszka Radkiewicz
Oliwia Sadłowska
Patrycja Postój
Paulina Nikodemska
Diana Smolińska
Justyna Kasperek
Kasandra Parczewska
Dominika Blicharz
Paweł Zaręba
Sebastian Grzelak
Gabriel Jakimski
Paweł Choina
Bartosz Wereski
Rafał Skiba
Olgiert Szydłowski
Krzysztof Rybak

Łukasz Bucior
Piotr Tomaszewski
Marcin Wierzchowski
Patryk Depta
Damian Gęca
Damian Gradziuk

Kamil Niedzielski
Alan Pikul

Jakub Szymkowiak
Jakub Dobosz

 

Reprezentacja szkoły koszykówce

 

Klaudia Warsz
Patrycja Pokora
Magdalena Karwosińska

Karolina Głąb
Joanna Kozak
Justyna Kasperek

Damian Lenart

Michał Flis

Łukasz Bucior
Daniel Kowieski
Aleksander Jakubowski
Kamil Niedzielski
Mateusz Żurek

 

Reprezentacja szkoły w w pływaniu

 

 

Kamila Weręcka
Weronika Czerniec
Ewa Pietraszek
Aleksandra Boguta

Weronika Kudela
Aleksandra Karpińska
Dawid Gęca
Kamil Niedzielski
Łukasz Bucior
Sebastian Grzelak
Kamil Trzebiński
Damian Gradziuk
Szymon Karpaczewski
Mateusz Boguszewski

Norbert Partyka
Jan Chęć
Konrad Ziętek
Aleksander Jakubowski

 

 

Po ceremonii wręczenia dyplomów odbyła się część sportowa, w której odbyły się mecze:

 

Mecz piłki nożnej dziewcząt pomiędzy reprezentacją szkoły

a zawodniczkami klubu sportowego Górnik Łęczna ( Ekstraliga kobiet )

 

 

Mecz piłki nożnej pomiędzy reprezentacją naszej szkoły

a czołowymi zawodnikami lubelszczyzny reprezentującymi kluby :

Motor Lublin ( III liga), Avia Świdnik ( III liga )

 

Mecz piłki nożnej pomiędzy nauczycielami wychowania fizycznego a uczniami szkoły.

 

 

 

 

 

Autor: Anna Kalisz